Zázemí společnosti

Společnost Merit Bau CZ a.s. vlastní technické vybavení dostatečné pro zajištění realizace klasických stavebních zakázek. Jsme vybaveni dopravní technikou, stavebními stroji, mechanismy včetně drobné mechanizace a nářadí. Vše je průběžně obměňováno, doplňováno a modernizováno.
To platí i pro zařízení stavenišť, jako jsou mobilní skladové a obytné buňky, staveništní elektrorozvaděče a další majetek společnosti. Ke správnému zaměření a vytýčení staveb používáme vlastní geodetické přístroje, ovšem spolupracujeme také s renomovanými geodetickými kancelářemi.
V naší organizační struktuře je začleněna půjčovna stavebního nářadí a mechanizace, která je vybavena moderní technikou, jako jsou vrtačky, bourací a vrtací kladiva, pily, hutnicí mechanizace, atd.

Seznam vozidel a mechanizace

Komatsu WB93S, Komatsu 820, Komatsu PC138, Hyundai 210LC, Komatsu PC78, Komatsu 1026, CAT 323, CAT 563E, CAT D6N, Hydraulické kladivo, Liebher A309, Liebher A311, Liebher A914, Vibrační deska 4x, Vibrační pěch 6x, Vibrační válec 3x, TATRA 2x, MAN TGA, MAN TGL, MAN TGM, Scania 2x, Trailis, Schwarzmüller, Panav, Podvalník, Kropička